Служба безпеки регіону спільно з Держприкордонслужбою та Нацполіцією викрили й затримали учасника схеми «для ухилянтів». Зловмисником виявився 43-річний водій однієї із міськрад Волинської області.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на СБУ в Рівненській області.
Фігурант через посередників шукав «клієнтів» та, у подальшому, на власному авто здійснював трансфер чоловіків призовного віку до прикордоння в обхід пропускних пунктів й блокпостів.
«Ухилянти» мали дотримуватися чітких інструкцій та настанов, щоб не потрапити в поле зору українських прикордонників та правоохоронців.
Зловмисника було затримано «на гарячому» під час спроби переправити через державний кордон України трьох чоловіків призовного віку, а саме жителів Рівненської, Київської та Харківської областей. За свої «послуги» він мав отримати 16 тисяч доларів.
Нагадаємо, у Рівному суд ухвалив вирок двом диверсантам.
