Через різке похолодання українці почали споживати на понад 20% більше електроенергії, ніж на початку місяця. Водночас уже впродовж найближчих десяти днів тепло обіцяють подати до осель по всій країні.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на заяву глави «Укренерго» Віталія Зайченко в ефірі телемарафону.
Зайченко наголосив, що поведінка побутових споживачів зараз критично впливає на баланс у мережі, адже саме населення є найбільшим споживачем електроенергії в країні.
«Невмикання потужних приладів у години пікового навантаження, відмова від одночасного використання кількох енергоємних пристроїв та заміна неефективних ламп можуть значно допомогти енергосистемі», – зазначив очільник “Укренерго”.
Він додав, що найближчими днями очікується відновлення теплопостачання на всій території України. Це, за прогнозом компанії, має знизити пікове навантаження, оскільки потреба в інтенсивному електрообігріві зменшиться.
Нагадаємо, опалювальний сезон у Рівному: в яких соцзакладах вже тепло.
