У Рівному стартує опалювальний сезон. Відповідне розпорядження підписав в.о. міського голови Рівного Віктор Шакирзян.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на «Рівнетеплоенерго».


Спершу фахівці запустять котельні на біопаливі, щоб подати тепло для медичних, освітніх закладів тощо. Котельні, які функціонують на природному газу будуть запускатись поступово. Цей процес може зайняти кілька днів.
Станом на 17:55 опалення запустили у таких соціальних закладах громади:
- У закладах загальної середньої освіти №16, 20, 26, 19, 23, 8; ДЮСШ №3 та у пришкільному інтернаті (вул. Олени Теліги, 55).
- З теплом вже також ЗДО №7, 40, 37 та НРЦ «Особлива дитина».
- Медичні заклади — військовий госпіталь, поліклініка №3, Лікувальний корпус РОСДРЗН також вже з теплопостачанням.
Нагадаємо, у п’ятницю, 10 жовтня у Сарненській громаді розпочали опалювальний сезон.
