Регіон РівнеОпалювальний сезон у Рівному: в яких соцзакладах вже тепло

Опалювальний сезон у Рівному: в яких соцзакладах вже тепло

У Рівному стартує опалювальний сезон. Відповідне розпорядження підписав в.о. міського голови Рівного Віктор Шакирзян.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на «Рівнетеплоенерго».

FB_IMG_1760448016868

FB_IMG_1760448019087

Спершу фахівці запустять котельні на біопаливі, щоб подати тепло для медичних, освітніх закладів тощо. Котельні, які функціонують на природному газу будуть запускатись поступово. Цей процес може зайняти кілька днів.

Станом на 17:55 опалення запустили у таких соціальних закладах громади:

  • У закладах загальної середньої освіти №16, 20, 26, 19, 23, 8; ДЮСШ №3 та у пришкільному інтернаті (вул. Олени Теліги, 55).
  • З теплом вже також ЗДО №7, 40, 37 та НРЦ «Особлива дитина».
  • Медичні заклади — військовий госпіталь, поліклініка №3, Лікувальний корпус РОСДРЗН також вже з теплопостачанням.

Нагадаємо, у п’ятницю, 10 жовтня у Сарненській громаді розпочали опалювальний сезон.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc