УкраїнаВ Україну прибув прем’єр-міністр Норвегії

В Україну прибув прем’єр-міністр Норвегії

У понеділок, 25 серпня у Київ прибув з візитом прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стере. 

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на керівника Офісу президента Андрія Єрмака.

Єрмак, який зустрів прем’єра разом з міністром закордонних справ України Андрієм Сибігою, підкреслив значення підтримки партнерів.

«Для нас важливо відчувати підтримку справжніх союзників. Норвегія завжди поруч із нашим народом, суттєво допомагає оборонці, і ми цінуємо цю надійну солідарність», – повідомив керівник ОП.

Нагадаємо, норвезькі F-35 візьмуть під захист головний хаб військової допомоги Україні в Польщі.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc