У понеділок, 25 серпня у Київ прибув з візитом прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стере.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на керівника Офісу президента Андрія Єрмака.
Єрмак, який зустрів прем’єра разом з міністром закордонних справ України Андрієм Сибігою, підкреслив значення підтримки партнерів.
«Для нас важливо відчувати підтримку справжніх союзників. Норвегія завжди поруч із нашим народом, суттєво допомагає оборонці, і ми цінуємо цю надійну солідарність», – повідомив керівник ОП.
Нагадаємо, норвезькі F-35 візьмуть під захист головний хаб військової допомоги Україні в Польщі.
