На Рівненщині зростає кількість хворих на COVID-19. Протягом минулого тижня в області виявили 351 випадок. Загалом з початку серпня – 486. На жаль, на Рівненщині є летальний випадок через ускладнення від коронавірусу.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненської ОВА Олександра Коваля.
На жаль, через ускладнення від Covid-19 померла 85-річна жінка.
Додамо, що на Рівненщині циркулює субваріант Омікрона «Stratus». Основними симптомами є:
- нежить,
- температура,
- кашель,
- головний біль,
- втома,
- втрата нюху чи смаку.
Нагадаємо, у Китаї відновлюють «антиковідні» заходи на тлі спалаху смертоносного вірусу.
