Регіон РівнеЧерез ускладнення від коронавірусу на Рівненщині померла жінка

Через ускладнення від коронавірусу на Рівненщині померла жінка

На Рівненщині зростає кількість хворих на COVID-19. Протягом минулого тижня в області виявили 351 випадок. Загалом з початку серпня – 486. На жаль, на Рівненщині є летальний випадок через ускладнення від коронавірусу.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненської ОВА Олександра Коваля.

На жаль, через ускладнення від Covid-19 померла 85-річна жінка.

Додамо, що на Рівненщині циркулює  субваріант Омікрона «Stratus». Основними симптомами є:

  • нежить,
  • температура,
  • кашель,
  • головний біль,
  • втома,
  • втрата нюху чи смаку.

Нагадаємо, у Китаї відновлюють «антиковідні» заходи на тлі спалаху смертоносного вірусу.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc