В Україні з’являться опорні Пункти незламності, які зможуть працювати довше та автономніше. Все, щоб забезпечити людям постійну можливість отримати допомогу, зігрітися та підзарядити гаджети в умовах морозів і відновлення енергосистеми після ворожих обстрілів.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на прем’єр-міністра Юлію Свириденко.
«У людей має бути постійна можливість отримати допомогу, зігрітися і зарядитися – навіть в умовах морозів та відновлення енергосистеми після ворожих обстрілів», – зазначила Свириденко.
Автономна робота понад 48 годин
Опорні пункти зможуть працювати понад 48 годин безперервно та матимуть:
- запас води та електроенергії
- стабільний зв’язок
- за потреби – облаштовані спальні місця
Їх розгортатимуть з урахуванням кількості населення, а у разі необхідності кількість спальних місць зможуть оперативно збільшувати.
Пункти працюватимуть і під час послаблення комендантської години
Як підкреслила прем’єр-міністр, мережу Пунктів незламності адаптують до умов послаблення комендантської години, щоб допомога залишалася доступною для громадян у будь-який час.
Нагадаємо, в українській енергетиці запровадять режим надзвичайної ситуації.
