УкраїнаВ енергетиці України запровадять режим надзвичайної ситуації

В енергетиці України запровадять режим надзвичайної ситуації

В українській енергетиці запровадять режим надзвичайної ситуації. Про це заявив президент України Володимир Зеленський після наради щодо надзвичайних обставин в енергетиці України.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на телеграм-канал глави держави.

За словами президента, наслідки російських ударів і погіршення погодних умов є важкими, і багато питань потребують термінового вирішення. Тож для координації ситуації в Києві, який зазнав вимкнень електрики та тепла після російської атаки, утворять постійний штаб.

Загалом в українській енергетиці запровадять режим надзвичайної ситуації. Новопризначеного віцепремʼєр-міністра — міністра енергетики України Дениса Шмигаля призначили керівником робіт із підтримки людей і громад, а також розв’язання практичних питань.

Крім того, Зеленський доручив уряду підготувати перегляд правил щодо комендантської години на час надзвичайно холодної погоди.

«У людей має бути максимум можливостей користуватися пунктами підтримки, а в бізнесу — можливостей планувати роботу з огляду на ситуацію в енергосистемі».

Також президент наголосив, що в Києві мають збільшити кількість Пунктів Незламності та перевірити наявні. Від Міністерства освіти і науки та місцевої влади очікують пропозицій щодо форматів навчального процесу на час надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, росіяни атакували ТЕС: є значні пошкодження та поранені енергетики.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc