В українській енергетиці запровадять режим надзвичайної ситуації. Про це заявив президент України Володимир Зеленський після наради щодо надзвичайних обставин в енергетиці України.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на телеграм-канал глави держави.
За словами президента, наслідки російських ударів і погіршення погодних умов є важкими, і багато питань потребують термінового вирішення. Тож для координації ситуації в Києві, який зазнав вимкнень електрики та тепла після російської атаки, утворять постійний штаб.
Загалом в українській енергетиці запровадять режим надзвичайної ситуації. Новопризначеного віцепремʼєр-міністра — міністра енергетики України Дениса Шмигаля призначили керівником робіт із підтримки людей і громад, а також розв’язання практичних питань.
Крім того, Зеленський доручив уряду підготувати перегляд правил щодо комендантської години на час надзвичайно холодної погоди.
«У людей має бути максимум можливостей користуватися пунктами підтримки, а в бізнесу — можливостей планувати роботу з огляду на ситуацію в енергосистемі».
Також президент наголосив, що в Києві мають збільшити кількість Пунктів Незламності та перевірити наявні. Від Міністерства освіти і науки та місцевої влади очікують пропозицій щодо форматів навчального процесу на час надзвичайної ситуації.
Нагадаємо, росіяни атакували ТЕС: є значні пошкодження та поранені енергетики.
