росіяни атакували теплоелектростанцію ДТЕК. Внаслідок ворожого обстрілу поранення отримали двоє енергетиків.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ДТЕК.
Пораненим було оперативно надано усю необхідну допомогу. Повідомляється, що серйозно пошкоджено обладнання теплоелектростанції. Спеціалісти вже працюють над усуненням наслідків.
Додамо, що всього з початку повномасштабного вторгнення теплоелектростанції ДТЕК були обстріляні понад 200 разів.
Нагадаємо, росіяни масовано атакували Дніпропетровщину.
