Зранку у п’ятницю, 19 вересня, у Шевченківському районі Києва був виявлений нерозірваний російський безпілотник. На місті працюють спецслужби.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Київської міської військової адміністрації Тимура Ткаченка.
На місці працюють вибухотехніки та інші профільні служби, територію обстежують спеціалісти. Інших подробиць наразі немає.
Нагадаємо, вночі росіяни запустили по Україні майже сотню БПЛА.
