Сьогодні 19 вересня кілька будинків у Рівному залишилися без води. Причина – пошкодження водопроводу.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівнеоблводоканал.
Воду вимкнули по вулиці Симона Петлюри (частково).
Водопостачання відновлять одразу після завершення аварійних робіт. Традиційно буде організовано підвіз питної води.
Нагадаємо, у Рівному попереджають про ускладнення руху через дорожні роботи.
