УкраїнаУкраїна повернула з окупації ще сімох дітей

Україна повернула з окупації ще сімох дітей

Україна повернула з окупації ще сімох дітей, яким від 6 до 17 років. Це відбулося у рамках ініціативи Bring Kids Back UA.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на радницю керівника Офісу президента України Дарію Зарівни.

Дітям від 6 до 17 років, і всі ці роки вони росли в умовах постійного тиску. Родин змушували проходити примусову паспортизацію, дітей позбавляли доступу до української освіти, погрожували батькам, проводили обшуки, а отримати медичну допомогу або пересуватись вільно було майже неможливо.

Нагадаємо, з окупації повернули ще двох підлітків.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc