УкраїнаУкраїна повернула з окупації двох 18-річних хлопців, яких рф хотіла відправити на...

Україна повернула з окупації двох 18-річних хлопців, яких рф хотіла відправити на війну

З тимчасово окупованої росією території вдалося повернути двох 18-річних підлітків. росіяни хотіли відправити їх на війну проти України.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на главу Офіса президента України Андрія Єрмака.

Обидва хлопці після школи відмовилися вступати до російських університетів попри тиск з боку окупантів. Хлопці хотіли виїхати на підконтрольну територію України, проте це було ризиковано.

Одного дня їм вручили повістки, і з’явилася реальна загроза примусового призову до армії рф на війну проти України. Це стало точкою неповернення: хлопці наважилися на небезпечний виїзд і сьогодні вже у безпеці.

Обидва мріють вивчитися у морській академії та стати моряками. Зараз вони отримують усю необхідну допомогу з відновленням документів, а також психологічну підтримку та супровід, щоб почати новий етап життя.

Нагадаємо, ми повідомляли раніше, скільки евакуйованих з Донеччини прийняла Рівненщина за півтора місяці.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc