З тимчасово окупованої росією території вдалося повернути двох 18-річних підлітків. росіяни хотіли відправити їх на війну проти України.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на главу Офіса президента України Андрія Єрмака.
Обидва хлопці після школи відмовилися вступати до російських університетів попри тиск з боку окупантів. Хлопці хотіли виїхати на підконтрольну територію України, проте це було ризиковано.
Одного дня їм вручили повістки, і з’явилася реальна загроза примусового призову до армії рф на війну проти України. Це стало точкою неповернення: хлопці наважилися на небезпечний виїзд і сьогодні вже у безпеці.
Обидва мріють вивчитися у морській академії та стати моряками. Зараз вони отримують усю необхідну допомогу з відновленням документів, а також психологічну підтримку та супровід, щоб почати новий етап життя.
Нагадаємо, ми повідомляли раніше, скільки евакуйованих з Донеччини прийняла Рівненщина за півтора місяці.
