366 жителів Донеччини прийняла Рівненщина евакуаційними поїздами у серпні та вересні цього року. Їх розмістили у громадах Рівненського та Дубенського районів.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненської ОВА Олександра Коваля.
За цей період до нас прибуло вже 25 евакопоїздів. І процес евакуації триває.
Рівненщина й надалі готова надавати прихисток співвітчизникам, які опинилися віч-на-віч з війною!
Нагадаємо, з російської окупації вдалося повернути ще трьох українських дітей.
