УкраїнаУ мережі написали про ймовірний вибух на ТЕЦ у Києві: чи правда...

У мережі написали про ймовірний вибух на ТЕЦ у Києві: чи правда це

Чимало Telegram-каналів заявили, що на теплоелектроцентралі в Києві стався вибух. Міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що насправді це сталося не на самій ТЕЦ-6, а біля неї.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на допис мера Києва у Telegram.

Насправді вибухнула цистерна з паливно-мастильними матеріалами, розміщена в ангарі комерційного підприємства неподалік від ТЕЦ. На місці наразі немає постраждалих.

Нагадаємо, в Угорщині перекинувся автобус з українськими дітьми: багато постраждалих.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc