Регіон РівнеВшанування щодня: на Рівненщині створили особливі лавки пам’яті (ФОТО)

Вшанування щодня: на Рівненщині створили особливі лавки пам’яті (ФОТО)

«Тут міг сидіти той, хто загинув, виконуючи бойове завдання». Цей напис з’явився на табличках, встановлених на лавках у парку Героїв Небесної Сотні та на центральній площі — поруч із банерами з іменами полеглих у місті Сарни. Це не просто слова – це щоденна згадка про тих, завдяки кому ми можемо зустрічати нові світанки.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Сарненську міську раду.

Ідея належить ветеранській спільноті у співпраці з центром психосоціальної підтримки «Життя» — як підтримка родин загиблих побратимів і водночас спосіб щоденного нагадування про їхню жертовність.

Таблички створив ветеран, Поліський вовк Вадим Колба.

Ця табличка має кожного дня нагадувати: ми завжди маємо бути вдячними.

Нагадаємо, у Рівному відкрили пам’ятник загиблим воїнам-зв’язківцям.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc