У Києві продовжили зимові канікули в закладах загальної середньої освіти до 1 лютого. Рішення ухвалили на тлі надзвичайної енергетичної ситуації в країні.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на першого віцепремʼєр-міністра, міністра енергетики Дениса Шмигаля під час години запитань до уряду.
Міністерство освіти і науки України заявило, що Київська міська державна адміністрація повинна продовжити або запровадити зимові канікули у столичних школах до 1 лютого.
Водночас заклади дошкільної освіти Києва ухвалюватимуть рішення щодо режиму роботи індивідуально.
Нагадаємо, в енергетиці України запровадять режим надзвичайної ситуації.
