УкраїнаУ Києві продовжили шкільні канікули

У Києві продовжили шкільні канікули

У Києві продовжили зимові канікули в закладах загальної середньої освіти до 1 лютого. Рішення ухвалили на тлі надзвичайної енергетичної ситуації в країні.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на першого віцепремʼєр-міністра, міністра енергетики Дениса Шмигаля під час години запитань до уряду.

Міністерство освіти і науки України заявило, що Київська міська державна адміністрація повинна продовжити або запровадити зимові канікули у столичних школах до 1 лютого.

Водночас заклади дошкільної освіти Києва ухвалюватимуть рішення щодо режиму роботи індивідуально.

Нагадаємо, в енергетиці України запровадять режим надзвичайної ситуації.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc