Уже другий день поспіль рятувальники спільно з волонтерами евакуюють собак із затоплених вольєрів. Лише сьогодні вдалося врятувати 35 пухнастиків.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на ДСНС України.
Також надзвичайники перенесли 16 піддонів та близько двох тонн кормів — це критично важливо для подальшого життєзабезпечення притулку.
Роботи проводяться у складних умовах: особливої обережності потребує транспортування наляканих та агресивних собак. Проте завдяки злагодженим діям рятувальників і волонтерів все вдається!
Нагадаємо, на Київщині людей використовували як рабів.
