Учасники схеми укладали контракти, а державні гроші перераховували фіктивним компаніям. Щоб обґрунтувати вибір саме цих постачальників, керівники фірм підробляли документацію — «маркетингові дослідження», договори, акти та накладні. Після «закупівлі» фігуранти переводили гроші в готівку і ділили між собою, кажуть правоохоронці.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на ДБР.
Військова частина не отримала безпілотники, а частина прицілів виявилася значно дешевшими виробами, які неможливо використовувати за призначенням. Щоб приховати відсутність техніки, командир наказував підлеглим «списувати» її як витрати в боях.
Правоохоронці затримали учасників злочинної організації. Їм повідомили про підозру у створенні злочинної організації, розкраданні бюджетних коштів в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану та внесенні неправдивих даних до офіційних документів.
Нагадаємо, викрили чергову «схему для ухилянтів» на Рівненщині.
