У застосунку «Дія» зявилися медичні сповіщення.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на повідомлення у додатку.
Інформування пацієнтів через застосунок «Дія» впроваджується у співпраці МОЗ, Мінцифри та НСЗУ.
У застосунку можна буде отримувати сповіщення про:
- створення Плану лікування;
- створення е-Рецепта;
- скасування е-Рецепта лікарем;
- створення е-Направлення.
Щоб отримати сповіщення, потрібно мати застосунок «Дії» у смартфоні та бути авторизованим.
Як тільки лікар створить електронний рецепт чи направлення — вам надійде повідомлення. Отримані сповіщення з рецептом чи направленням зберігаються в Меню — Повідомлення в «Дії».
Якщо ж у вас немає «Дії, сповіщення надходитимуть як і раніше — у Viber або в SMS-повідомленні.
Нагадаємо, у «Дії» вже запустили ШІ-асистента. Що він робить?
