УкраїнаУ «Дію» відтепер надходитимуть медичні сповіщення: алгоритм дії

У «Дію» відтепер надходитимуть медичні сповіщення: алгоритм дії

У застосунку «Дія» зявилися медичні сповіщення.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на повідомлення у додатку.

Інформування пацієнтів через застосунок «Дія» впроваджується у співпраці МОЗ, Мінцифри та НСЗУ.

У застосунку можна буде отримувати сповіщення про:

  • створення Плану лікування;
  • створення е-Рецепта;
  • скасування е-Рецепта лікарем;
  • створення е-Направлення.

Щоб отримати сповіщення, потрібно мати застосунок «Дії» у смартфоні та бути авторизованим.

Як тільки лікар створить електронний рецепт чи направлення — вам надійде повідомлення. Отримані сповіщення з рецептом чи направленням зберігаються в Меню — Повідомлення в «Дії».

Якщо ж у вас немає «Дії, сповіщення надходитимуть як і раніше — у Viber або в SMS-повідомленні.

Нагадаємо, у «Дії» вже запустили ШІ-асистента. Що він робить?

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc