Перша леді України Олена Зеленська планує зустрітися з першою леді США Меланією Трамп під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на спілкування Олени Зеленської з журналістами, цитує «Ми-Україна».
Вона зазначила, що Меланії Трамп надіслали запрошення на Саміт перших леді та джентльменів, який відбудеться в Україні восени, але вона не буде на ньому присутня.
«Але ми плануємо зустріч під час Генасамблеї ООН в Нью-Йорку у кінці цього місяця. Думаю, що теми, які сьогодні будуть обговорюватись у Києві, також стануть темами для обговорення в Нью-Йорку», — сказала Зеленська.
Олена Зеленська та Меланія Трамп вже перетиналися у Ватикані, під час прощання із Папою Римським Франциском. Утім невідомо, чи говорили тоді перші леді одна з одною.
Під час візиту до Вашингтона у серпні президент Володимир Зеленський через Дональда Трампа передав листа Олени Зеленської, адресованого до першої леді США.
Нагадаємо, Меланія Трамп перед цим передала особистого листа до глави рф володимира путіна, в якому підняла тему викрадення дітей унаслідок війни в Україні.
