УкраїнаСвириденко відреагувала на відключення світла у лікарнях у Львові 

Свириденко відреагувала на відключення світла у лікарнях у Львові 

У Львові перевірять факти можливих порушень урядового рішення щодо забезпечення постачання електроенергії. Раніше у місті відключили від світла частину лікарень і комунальний електротранспорт.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на прем’єр-міністерку Юлію Свириденко.

«Уряд України прямо заборонив відключення закладів охорони здоров’я під час застосування графіків обмеження електропостачання», — наголосила Свириденко.

Про це йдеться у рішенні Кабінету Міністрів щодо заходів із забезпечення постачання електроенергії протягом осінньо-зимового періоду 2025/26 року.

Безумовне дотримання цього рішення мають забезпечити відповідальні виконавці, зокрема місцеві органи влади, зауважила прем’єр-міністерка.

«Органи контролю, у тому числі Держенергонагляд, невідкладно проведуть перевірки фактів можливих порушень урядового рішення, зокрема у місті Львові. Здоров’я і життя людей — це не привід для маніпуляцій та гучних заголовків», — додала Свириденко.

Нагадаємо, вранці міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що в місті відключили від світла частину лікарень і комунальний електротранспорт.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc