З ночі у Львові від електроенергії відключено частину лікарень та весь комунальний електротранспорт. Причиною вимкнення є рішення уряду про зміни підходу визначення критичності підприємств.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на мера міста Андрія Садового.
Мер пояснив, це сталося через те, що Уряд змінив підхід до визначення критичності підприємств.
«Тобто тепер апарати штучного дихання, трамваї та тролейбуси мають працювати за графіками відключень. Це нонсенс! Я не розумію, хто додумався зарахувати лікарні та електротранспорт до звичайних груп відключень. Але з цієї ночі місто змушене працювати за новим графіком», – наголосив Садовий.
Очільник Львова також повідомив, що зранку намагається зв’язатися з членами Кабінету міністрів, аби терміново врегулювати ситуацію. Паралельно у місті екстрено планують альтернативне підсилення роботи електротранспорту на маршрутах.
Нагадаємо, графік відключення світла на Рівненщині, 7 січня.
