УкраїнаСтолиця України стала Містом музики ЮНЕСКО: чому це важливо

Столиця України стала Містом музики ЮНЕСКО: чому це важливо

Столиця України отримала статус Міста музики ЮНЕСКО.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Київську міську державну адміністрацію.

У КМДА цей статус називають «важливим міжнародним визнанням музичної спадщини, сучасного потенціалу й творчої енергії української столиці».

Депутатка Київської міської ради Вікторія Муха розповіла, що робота над цим тривала понад рік. Під час підготовки посадовці провели «ґрунтовний аналіз культурного життя української столиці, який засвідчив, що саме музична сфера є однією з найпотужніших і найрепрезентативніших для Києва».

Так, у місті функціонують десятки концертних майданчиків, музичних академій і шкіл, відбуваються сотні подій, фестивалів, конкурсів і міжнародних мистецьких ініціатив.

Нагадаємо, Рівне у трійці міст України, які підписали Меморандуми про взаєморозуміння з Конгресом Ради Європи.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc