Регіон РівнеРівне у трійці міст України, які підписали Меморандуми про взаєморозуміння з Конгресом...

Рівне у трійці міст України, які підписали Меморандуми про взаєморозуміння з Конгресом Ради Європи

Разом із мерами Києва та Львова, Віктор Шакирзян підписав Меморандуми про взаєморозуміння між Конгресом місцевих та регіональних влад і нашими містами щодо впровадження громадських асамблей у 2025 та 2026 роках.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Віктора Шакирзяна.

Підписання Меморандуму – це запорука партнерства, довіри й спільної відповідальності за розвиток місцевої демократії. Для Рівненської громади це – можливість активніше залучати жителів до прийняття рішень і творення майбутнього міста.

Нагадаємо, ще два шкільні автобуси передали громадам Рівненщини.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc