Разом із мерами Києва та Львова, Віктор Шакирзян підписав Меморандуми про взаєморозуміння між Конгресом місцевих та регіональних влад і нашими містами щодо впровадження громадських асамблей у 2025 та 2026 роках.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Віктора Шакирзяна.
Підписання Меморандуму – це запорука партнерства, довіри й спільної відповідальності за розвиток місцевої демократії. Для Рівненської громади це – можливість активніше залучати жителів до прийняття рішень і творення майбутнього міста.
Нагадаємо, ще два шкільні автобуси передали громадам Рівненщини.
