Регіон РівнеУ жительки Рокитного поцупили мопед

У жительки Рокитного поцупили мопед

21-річна жителька селища Рокитне залишила свій двоколісний неподалік роботи на вулиці Івана Франка. Коли ж близько 22 години повернулася — транспорту не було, тож власниця повідомила до поліції.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.

Працівники карного розшуку швидко встановили зловмисницю: за місцем проживання 52-річної місцевої жительки села Масевичі вилучили крадений мопед.

Жінка пояснила, що викрала транспорт, аби потім продати.

Нагадаємо, судитимуть рівнянку, яка обікрала квартиру родички.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc