21-річна жителька селища Рокитне залишила свій двоколісний неподалік роботи на вулиці Івана Франка. Коли ж близько 22 години повернулася — транспорту не було, тож власниця повідомила до поліції.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Працівники карного розшуку швидко встановили зловмисницю: за місцем проживання 52-річної місцевої жительки села Масевичі вилучили крадений мопед.
Жінка пояснила, що викрала транспорт, аби потім продати.
Нагадаємо, судитимуть рівнянку, яка обікрала квартиру родички.
