Українаросіяни скинули КАБи на вугільні підприємства на Донеччині

росіяни скинули КАБи на вугільні підприємства на Донеччині

росіяни атакували вугільні підприємства у Донецькій області.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням Міністерство енергетики.

росіяни завдали п’ять авіаударів керованими авіабомбами. Унаслідок атаки уражені об’єкти підприємств вугільної галузі — пошкоджені котельня, адміністративні та складські будівлі. Підприємства наразі не функціонують.

Попередньо, загиблих та постраждалих немає.

«російський терор не припиняється. Ведемо перемовини з партнерами щодо посилення протиповітряної оборони та обладнання для швидкого відновлення енергетичної інфраструктури», — заявила очільниця Міненерго Світлана Гринчук.

Нагадаємо, росія знову атакувала шахту ДТЕК на Дніпропетровщині.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc