росіяни атакували вугільні підприємства у Донецькій області.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням Міністерство енергетики.
росіяни завдали п’ять авіаударів керованими авіабомбами. Унаслідок атаки уражені об’єкти підприємств вугільної галузі — пошкоджені котельня, адміністративні та складські будівлі. Підприємства наразі не функціонують.
Попередньо, загиблих та постраждалих немає.
«російський терор не припиняється. Ведемо перемовини з партнерами щодо посилення протиповітряної оборони та обладнання для швидкого відновлення енергетичної інфраструктури», — заявила очільниця Міненерго Світлана Гринчук.
Нагадаємо, росія знову атакувала шахту ДТЕК на Дніпропетровщині.
