Під час атаки під землею перебувало 496 співробітника шахти. Всіх вивели на поверхню. На щастя, ніхто не постраждав.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на ДТЕК.
Це вже 7 масштабна атака ворога на вугільні підприємства ДТЕК за останні 2 місяці.
Нагадаємо, вночі росіяни запустили по Україні ракети та БПЛА.
