Українаросія знову атакувала шахту ДТЕК на Дніпропетровщині

росія знову атакувала шахту ДТЕК на Дніпропетровщині

Під час атаки під землею перебувало 496 співробітника шахти. Всіх вивели на поверхню. На щастя, ніхто не постраждав.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на ДТЕК.

Це вже 7 масштабна атака ворога на вугільні підприємства ДТЕК за останні 2 місяці.

Нагадаємо, вночі росіяни запустили по Україні ракети та БПЛА.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc