20 жовтня росіяни вдарили по Павлоградському району Дніпропетровщини. Унаслідок атаки постраждали 16 людей.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на т.в.о. очільника Дніпропетровської ОВА Владислава Гайваненко.
росіяни спрямували на Павлоградський район ракети й безпілотники.
У Павлограді постраждали 16 людей, 15 з них — госпіталізовані. Четверо перебувають у важкому стані, решта у стані середньої тяжкості. У місті обстрілом пошкодили інфраструктурний об’єкт, там виникла пожежа.

Безпілотник росіяни спрямували й на Вербківську громаду. Там також було займання.
По Нікопольщині російська армія била артилерією та FPV-дронами. Влучила по самому Нікополю, а ще Покровській та Мирівській громадах. Понівечені агрофірма, багатоповерхівка, два приватні будинки й дві господарські споруди, газогін, лінії електропередачі.
Нагадаємо, рф атакувала збагачувальну фабрику ДТЕК на Дніпропетровщині.
