Сьогодні, 20 жовтня, росіяни завдали удару по збагачувальній фабриці енергетичної компанії ДТЕК, що на Дніпропетровщині.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ДТЕК.
Внаслідок атаки ніхто з працівників не постраждав, але підприємство зазнало пошкоджень. Наразі тривають роботи з ліквідації наслідків обстрілу та оцінка завданої шкоди.
Додамо, що це вже шостий масштабний удар російських військ по вугільних підприємствах ДТЕК за останні два місяці.
Нагадаємо, десятки шахедів і ракети: Україна відбила чергову нічну атаку рф.
