Українарф атакувала збагачувальну фабрику ДТЕК на Дніпропетровщині

рф атакувала збагачувальну фабрику ДТЕК на Дніпропетровщині

Сьогодні, 20 жовтня, росіяни завдали удару по збагачувальній фабриці енергетичної компанії ДТЕК, що на Дніпропетровщині.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ДТЕК.

Внаслідок атаки ніхто з працівників не постраждав, але підприємство зазнало пошкоджень. Наразі тривають роботи з ліквідації наслідків обстрілу та оцінка завданої шкоди.

Додамо, що це вже шостий масштабний удар російських військ по вугільних підприємствах ДТЕК за останні два місяці.

Нагадаємо, десятки шахедів і ракети: Україна відбила чергову нічну атаку рф.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc