Українаросійський обстріл спричинив знеструмлення Чернігова, Славутича та навколишніх районів

російський обстріл спричинив знеструмлення Чернігова, Славутича та навколишніх районів

росіяни вдарили по енергетичному об’єкту на Київщині, внаслідок чого частина Чернігівської області залишилася без світла.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Чернігівської ОВА В’ячеслава Чауса і міського голову Славутича Юрія Фомічева.

«Ворог ударив по енергообʼєкту в сусідній області. Є пошкодження. Через це у частині громад Чернігівщини відсутнє електропостачання», – йдеться у дописі Чауса.

Він додав, що ворожа атака триває. Відповідні служби вже на місці і працюють над відновлення енергомережі.

Фомічев повідомив, що рф вдарила по підстанції №330 у Славутичі, внаслідок чого місто залишилось без світла. За його словами, наслідки уточнюються, пожежні перебувають на місці і ліквідують наслідки атаки.

Він зазначив, що місто намагається перейти на іншу підстанцію, але це потребує часу. Для водоканалу включено резервне живлення, як і для систем зв’язку, проте вода для містян надходитиме по годинах.

У Славутичі розгортають “пункти незламності”, де можна буде обігрітися, зарядити гаджети та приготувати їжу.

Також про зникнення світла повідомляють у кількох громадах області, зокрема Семенівській, Корюківській, Новгород-Сіверській та Ріпкинській.

КП “Чернігівводоканал” повідомив, що у місті через відключення світла можливі проблеми з водопостачанням на верхніх поверхах багатоповерхівок.

Нагадаємо, кілька днів тому Чернігів залишився без води внаслідок обстрілу рф: яка ситуація наразі.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc