росіяни вдарили по енергетичному об’єкту на Київщині, внаслідок чого частина Чернігівської області залишилася без світла.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Чернігівської ОВА В’ячеслава Чауса і міського голову Славутича Юрія Фомічева.
«Ворог ударив по енергообʼєкту в сусідній області. Є пошкодження. Через це у частині громад Чернігівщини відсутнє електропостачання», – йдеться у дописі Чауса.
Він додав, що ворожа атака триває. Відповідні служби вже на місці і працюють над відновлення енергомережі.
Фомічев повідомив, що рф вдарила по підстанції №330 у Славутичі, внаслідок чого місто залишилось без світла. За його словами, наслідки уточнюються, пожежні перебувають на місці і ліквідують наслідки атаки.
Він зазначив, що місто намагається перейти на іншу підстанцію, але це потребує часу. Для водоканалу включено резервне живлення, як і для систем зв’язку, проте вода для містян надходитиме по годинах.
У Славутичі розгортають “пункти незламності”, де можна буде обігрітися, зарядити гаджети та приготувати їжу.
Також про зникнення світла повідомляють у кількох громадах області, зокрема Семенівській, Корюківській, Новгород-Сіверській та Ріпкинській.
КП “Чернігівводоканал” повідомив, що у місті через відключення світла можливі проблеми з водопостачанням на верхніх поверхах багатоповерхівок.
Нагадаємо, кілька днів тому Чернігів залишився без води внаслідок обстрілу рф: яка ситуація наразі.
