УкраїнаЧернігів залишився без води внаслідок обстрілу рф: яка ситуація наразі

Чернігів залишився без води внаслідок обстрілу рф: яка ситуація наразі

Чернігів у п’ятницю, 26 вересня, повністю залишився без води. Внаслідок обстрілу рф знеструмлено всі об’єкти «Чернігівводоканалу».

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на «Чернігівводоканал».

Станом на 16:00 у Чернігові відновлюється водопостачання по районах міста. У більшості районів поступово піднімається тиск у мережі. Переважна більшість споживачів уже мають воду на 1–5 поверхах будинків.

У будинках, розташованих на більш високих точках міста, вода може надходити поки що лише на нижні поверхи.

У зв’язку з обмеженим постачанням води в місто, подавати воду на верхні поверхи будинків вище 5-го наразі не планується.

Для забезпечення питною водою мешканців встановлені точки розливу:

  • район Масани — біля магазинів «Велмарт» та «Седам»;
  • район Шерстянка — вул. Текстильників, 15;
  • район Ремзаводу (Шанхай).

Насосні станції водопроводу працюють від альтернативних джерел живлення.

Якщо електропостачання не відновлять, вони працюватимуть в такому режимі до 23:00, а знову запустяться з 6:00 ранку.

Жителів міста просять терміново зробити запас питної води.

Нагадаємо, вчора, 25 вересня росіяни атакували об’єкт критичної інфраструктури в Чернігові. Внаслідок удару без світла залишилося близько 30 тисяч абонентів.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc