росіяни атакували об’єкт критичної інфраструктури в Чернігові. Внаслідок удару без світла залишилося близько 30 тисяч абонентів.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на начальника Чернігівської міської військової адміністрації Дмитра Брижинського.
Через російську атаку на об’єкті критичної інфраструктури почалася пожежа. Жертв унаслідок атаки немає.
В районах, де відсутнє електропостачання, знижений тиск у мережах водопостачання. Поліпшення тиску очікується після відновлення електропостачання.
Нагадаємо, вночі рф атакувала Україну 176 дронами: нові групи заходять з півночі.
