15 років тюрми з конфіскацією майна отримав ще один агент рф. СБУ затримала його у січні 2025 року в Одеській області «на гарячому», коли він коригував повітряну атаку по регіону.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на СБУ.
На місці події у нього вилучено смартфон із координатами об’єктів Сил оборони, по яких росіяни готували ракетно-дроновий удар.
Агентом росіян виявився 20-річний мешканець міста Татарбунари. До уваги росіян він потрапив, коли шукав «легкі заробітки» у Телеграм-каналах.
Нагадаємо, отримали вирок агенти росіян, які готували підрив у центрі Києва.
