УкраїнаОтримали вирок агенти росіян, які готували підрив у центрі Києва

Отримали вирок агенти росіян, які готували підрив у центрі Києва

По 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримали двоє агентів гру, яких СБУ затримала у вересні 2024 року у Запоріжжі.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на СБУ.

Зловмисники готували підрив у багатолюдному місці у Києві. Для цього вони за інструкцією куратора з рф придбали необхідні складові для виготовлення детонуючого механізму до саморобної бомби, а потім мали поєднати його із вибухівкою, захованою у схроні.

Замовлення російського гру виконували 20-річна місцева жителька та її 26-річний співмешканець. Обидва потрапили у поле зору ворога, коли шукали «легкі заробітки» у Телеграм-каналах.

Нагадаємо, на Херсонщині у результаті російських обстрілів загинув чоловік.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc