УкраїнаМи зробили все, щоб раптового входу противника в Київ не було, -...

Ми зробили все, щоб раптового входу противника в Київ не було, – Павлюк

Після повномасштабного вторгнення рф в Україну навколо Києва побудували сотні кілометрів фортифікацій та створили декілька кілець оборони. Наразі захист продовжує посилюватися.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ Олександр Павлюк в ефірі телемарафону.

«За рік на цій посаді ми зробили величезний обсяг роботи. Це близько 1000 кілометрів фортифікацій, три кільця оборони Києва. Дуже посилили Чорнобильський напрямок. Ми зробили все, щоб варіантів раптового заходу противника не було», – наголосив він в ефірі телемарафону.

Олександр Павлюк
Фото – Вікіпедія

Олександр Павлюк після 24 лютого 2022 року декілька місяців був начальником Київської ОВА, а також рік командував силами оборони Києва.

Він також додав, що наразі триває будівництво довгострокових бетонних споруд.

«Бо мати такого сусіда – потрібно бути постійно готовим до війни. А від Києва залежить, чи буде існувати Україна, чи не буде», – пояснив Павлюк.

До слова, що сьогодні 31 березня в Україні відзначають другу річницю звільнення Київської області від російських окупантів. Під окупацією у 2022 році майже місяць були мешканці Ворзеля, Бучі, Бородянки, Ірпеня, Гостомеля та ще цілої низки населених пунктів Київської області.

Читайте також: Російські терористи зараз націлені на енергетичне знекровлення України, – Зеленський

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc