Регіон РівнеВідомо, чому на Рівненщині заборонили ловити рибу та раків

Відомо, чому на Рівненщині заборонили ловити рибу та раків

З 1 квітня 2024 року на території Рівненської області заборонено ловити рибу та раків через нерест. Такі дії впроваджують, щоб зберегти популяцію водних мешканців водойм.

Як зазначили в прес-службі Рівненського рибоохоронного патруля на річках не можна буде рибалити до 20 травня, на стариці русел і заплавах – до 30 червня.

Протягом періоду заборони мешканцям Рівненщини не можна займатися рибальствомз човнів та моторних суден. Виключення – транспорт рибоохорони. Заборона стосується і риболовлі під водою.

«Вилов з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою. Рибалити можна з берега поза межами нерестовищ. Забороняється здійснювати вилов будь-якими іншими знаряддями або засобами лову», — йдеться у дописі.

Під час нересту можна рибалити тільки гачковими знаряддями для добування.

До слова, порушники цієї заборони сплатять штраф у розмірі від 1 700 до 6 800 грн. Також можна сісти за ґрати на термін до трьох років позбавлення волі.

Читайте також: Україну сильно накриє пилом

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc