У новорічну ніч 1 січня Волинська область перебувала під масованою атакою російських безпілотників. Ціллю були обʼєкти критичної інфраструктури регіону.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Волинської ОДА Івана Рудницького.
Частину «шахедів» вдалося збити, однак були й влучання. Унаслідок ударів виникли пожежі, зокрема у Луцьку та Ковельському районах.
Інформація про поранених та загиблих не надходила.
Понад 20 одиниць техніки та майже сотня рятувальників працювали на місцях «прильотів» на Волині після нічної атаки «Шахедів».


На місцях прильотів працюють усі відповідні служби, ліквідація наслідків триває.
За інформацією «Волиньобленерго», 103 341 абонент був відключений від енергопостачання.
Нагадаємо, вночі на Рівненщині збили ворожу повітряну ціль.
