У новорічну ніч у Рівненському міському пологовому будинку народилося четверо немовлят.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на в.о. міського голови Рівного Віктора Шакирзяна.
Серед них — двоє хлопчиків і двоє дівчаток. Першим на світ з’явився хлопчик.
Нагадаємо, вночі на Рівненщині збили ворожу повітряну ціль.
