росіяни атакували авіабомбою туберкульозний диспансер у Харкові, сьогодні, 25 липня. Відомо про щонайменше 17 поранених.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова.
За останніми даними, медики надали допомогу 17 людям, зокрема – 12-річній дівчинці. Синєгубов уточнив, що співробітниця пошкодженого медичного закладу перебуває в лікарні. Решта постраждалих отримали необхідну допомогу на місці, їх не госпіталізували.
Нагадаємо, росіяни вдарили дроном по авто «швидкої» у Херсоні: є поранені.
