Регіон РівнеЗ’явилися зворушливі фото зустрічі морпіха з Костополя після полону

З’явилися зворушливі фото зустрічі морпіха з Костополя після полону

У Костополі зворушливо зустріли морського піхотинця Петра Алексійчука, якого звільнили з російського полону.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Костопільську міську раду.

45-річний військовий потрапив у полон восени 2023 року під час бойових дій у селі Кринки на Херсонщині. Його вдалося повернути додому 20 червня 2025 року. Наразі він проходить реабілітацію в Клевані.

25 липня Петро приїхав у рідний Костопіль на кілька днів. Біля будинку його зустрічали з прапорами, квітами та хлібом дружина Марина, діти, сусіди, представники влади та мешканці міста.

Фото – Костопільська міська рада
Фото – Костопільська міська рада
Фото – Костопільська міська рада
Фото – Костопільська міська рада
Фото – Костопільська міська рада
Фото – Костопільська міська рада
Фото – Костопільська міська рада
Фото – Костопільська міська рада
Фото – Костопільська міська рада

Усі дякували захиснику за стійкість та бажали якнайшвидшого одужання й повернення до родини.

Нагадаємо, більшість воїнів, які повернулися 20 червня, з російського полону, перебували там понад два роки.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc