У Костополі зворушливо зустріли морського піхотинця Петра Алексійчука, якого звільнили з російського полону.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Костопільську міську раду.
45-річний військовий потрапив у полон восени 2023 року під час бойових дій у селі Кринки на Херсонщині. Його вдалося повернути додому 20 червня 2025 року. Наразі він проходить реабілітацію в Клевані.
25 липня Петро приїхав у рідний Костопіль на кілька днів. Біля будинку його зустрічали з прапорами, квітами та хлібом дружина Марина, діти, сусіди, представники влади та мешканці міста.









Усі дякували захиснику за стійкість та бажали якнайшвидшого одужання й повернення до родини.
Нагадаємо, більшість воїнів, які повернулися 20 червня, з російського полону, перебували там понад два роки.
