УкраїнаЧоловікам до 22 років дозволили виїзд за кордон

Чоловікам до 22 років дозволили виїзд за кордон

Українським чоловікам віком до 22 років дозволили виїзд за кордон. Відповідну постанову ухвалив кабмін.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на прем’єра Юлію Свириденко.

«Чоловіки віком від 18 до 22 років зможуть безперешкодно перетинати кордон під час воєнного стану. Йдеться про всіх громадян відповідного віку», – додала прем’єр.

Голова уряду уточнила, що таке рішення стосується і тих громадян, які опинилися за кордоном.

«Ми хочемо, щоб українці максимально зберігали зв’язки з Україною. Зміни запрацюють наступного дня після офіційного опублікування постанови», – додала вона.

Своєю чергою очільник МВС Ігор Клименко повідомив, що мета цього кроку – першочергово надати молодим українцям ширші можливості для навчання, стажування, легального працевлаштування за кордоном, аби здобутий досвід вони згодом могли використати задля розвитку України.

Нагадаємо, на Одещині викрили масштабну схему втеч ухилянтів.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc