Чернігів у п’ятницю, 26 вересня, повністю залишився без води. Внаслідок обстрілу рф знеструмлено всі об’єкти «Чернігівводоканалу».
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на «Чернігівводоканал».
Станом на 16:00 у Чернігові відновлюється водопостачання по районах міста. У більшості районів поступово піднімається тиск у мережі. Переважна більшість споживачів уже мають воду на 1–5 поверхах будинків.
У будинках, розташованих на більш високих точках міста, вода може надходити поки що лише на нижні поверхи.
У зв’язку з обмеженим постачанням води в місто, подавати воду на верхні поверхи будинків вище 5-го наразі не планується.
Для забезпечення питною водою мешканців встановлені точки розливу:
- район Масани — біля магазинів «Велмарт» та «Седам»;
- район Шерстянка — вул. Текстильників, 15;
- район Ремзаводу (Шанхай).
Насосні станції водопроводу працюють від альтернативних джерел живлення.
Якщо електропостачання не відновлять, вони працюватимуть в такому режимі до 23:00, а знову запустяться з 6:00 ранку.
Жителів міста просять терміново зробити запас питної води.
Нагадаємо, вчора, 25 вересня росіяни атакували об’єкт критичної інфраструктури в Чернігові. Внаслідок удару без світла залишилося близько 30 тисяч абонентів.
