УкраїнаБійці ГУР звільнили Вовчанський агрегатний завод

Бійці ГУР звільнили Вовчанський агрегатний завод

Бійці Головного управління розвідки Міноборони повністю звільнили Вовчанський агрегатний завод на Харківщині та знищили окупантів в усіх будівлях підприємства.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на  ГУР.

Операцію здійснили спеціальні групи: “Стугна”, “Парагон”, РДК, “Юнгер”, БДК, “Терор”.

«Бійці ГУР МОУ здійснювали системну зачистку будівель заводу, постійно вступаючи в контактні бої з противником в умовах щільної забудови. В окремих випадках українські спецпризначенці вступали з ворогом у рукопашний бій», – йдеться в повідомленні.

Додамо, що росіяни перетворили агрегатний завод у свою пропагандистську «фортецю», задіюючи в її обороні найбільш мотивовані та професійні підрозділи, серед яких були навіть бійці 45 бригади СпП повітряно-десантних військ (Кубінка, Москва).

Крім того проти українських розвідників безперервно застосовувалися значна кількість артилерії, ударних дронів-камікадзе, КАБів та важкі вогнеметні системи “Солнцепьок”. Однак, попри шалений опір ворога, бійцям ГУР вдалося знищити противника, взяти полонених та поповнити обмінний фонд.

Територію агрегатного заводу передано під контроль ЗСУ після зачистки усіх 30 будівель об’єкту.

Нагадаємо, Сили оборони знищили тисячі тонн боєприпасів на Росії

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc