СвітСили оборони знищили тисячі тонн боєприпасів на Росії

Сили оборони знищили тисячі тонн боєприпасів на Росії

Сьогодні вночі 21 вересня, Сили оборони України атакували два військових арсенали збройних сил рф, де знаходилися тисячі тонн боєприпасів, в тому числі з Північної Кореї.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Генштаб.

Україна вдарила по арсеналу «Тихорецьк» в Краснодарському краї. Він є одним із найбільших об’єктів, де окупанти зберігають боєприпаси та одним з основних в логістичній системі російських військ.

В момент удару на території арсеналу знаходився черговий ешелон, який доставив щонайменше 2 тисячі тонн боєприпасів, зокрема і з КНДР. Разом з тим, Сили оборони атакували радіолокаційну станцію «Подльот», що виявляла повітряні цілі в напрямку арсеналу.

Окрім цього, Служба безпеки України завдала удару по 23-му арсеналу Головного артилерійського управління міністерства оборони рф неподалік населеного пункту Октябрський Тверської області.

Фіксуються пожежа та детонація в районах обох військових арсеналів.

«Бойова робота по важливих військових цілях російських окупантів продовжується», – повідомили у Генштабі.

Нагадаємо, сили оборони потопили в Криму підводний човен рф та уразили 4 пускові установки ЗРК «Тріумф»

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc