Повідомили наслідки атаки рф на будівлю СБУ у Львові – зафіксовано руйнування. Вчора, 18 березня біля Львова кружляв російський безпілотник, а невдовзі в місті чули вибухи.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького.
Козицький спочатку підтвердив, що було влучання. Згодом він уточнив, що під ударом опинилося саме управління СБУ.
Станом на ранок 19 березня, протиповітряна оборона близько 22:15 збила над Львовом ворожий бойовий безпілотник. Його уламки впали на територію Головного Управління СБУ.
«Є руйнування, вибиті вікна. На щастя, минулося без жертв і постраждалих», — повідомив Козицький.
В СБУ повідомили, що нині на місці події проводяться невідкладні заходи, працює слідчо-оперативна група.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 110 Кримінального кодексу України — посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.
Нагадаємо, Reuters з’ясувало, куди росіяни вдарили «Орешником» на Львівщині.
