Палія сухої трави спіймали у Рівному на вулиці Озерній – 36-річний чоловік зізнався, що сам підпалив листя, однак не розрахував масштаби пожежі.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
Палія сухої трави спіймали у Рівному 18 березня після повідомлення про займання на вулиці Озерній. На місце події оперативно прибули патрульні, які виявили 36-річного чоловіка.
Як з’ясувалося, саме він підпалив сухе листя та гілля. Чоловік пояснив, що не очікував, що вогонь так швидко пошириться.

Патрульні викликали рятувальників. Вогнеборці ліквідували загорання та не допустили поширення полум’я.
На порушника інспектори склали адміністративний протокол за ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою).
Правоохоронці нагадують: палія сухої трави спіймали у Рівному не випадково, адже такі підпали становлять серйозну небезпеку. Вогонь може швидко перекинутися на житлові будинки, господарські споруди або лісові масиви.
За самовільне випалювання рослинності передбачені штрафи: для громадян – від 3060 до 6120 гривень, для посадових осіб – від 15 300 до 21 420 гривень. Також за порушення правил благоустрою передбачено окремі штрафи.
У разі виявлення підпалу громадян закликають негайно повідомляти рятувальників або поліцію за номерами 101, 102 чи 112.
Нагадаємо, масові пожежі на Рівненщині: вигоріло понад 4 гектари сухої рослинності.
