У Києві після нічного комбінованого обстрілу росіян 5635 багатоповерхівок залишаються без тепла. Крім цього, без води опинився весь лівий берег столиці.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на мера столиці Віталія Кличка.
«Після цієї атаки на столицю без тепла 5635 багатоповерхівок. Майже 80 відсотків із них – будинки, куди повертали теплопостачання від 9 січня», – зазначив Кличко.
За його словами, на вчорашній вечір з шести тисяч будинків 16 залишалися без тепла внаслідок пошкоджень ворогом критичної інфраструктури 9 січня.
«Лівий берег внаслідок сьогоднішньої атаки поки без водопостачання. Комунальники й енергетики працюють, щоб відновити подачу тепла, води й електрики в домівки киян», – додав мер столиці.
Він також повідомив, що одна постраждала в Дніпровському районі внаслідок атаки ворога перебуває в стаціонарі однієї зі столичних лікарень.
Нагадаємо, вчора президент України Володимир Зеленський заявляв про те, що росія готується до нових масованих ударів по Україні.
