Зранку 20 січня війська рф атакували Рівненщину. Є пошкодження критичної інфраструктури.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненської ОВА Олександра Коваля.
Внаслідок цього більше 10 тисяч абонентів без світла. Крім цього, через ворожу атаку у деяких житлових будинках вибило вікна, пошкоджено припарковані біля них автомобілі.
Попередньо, обійшлося без загиблих і травмованих. На місці події перебувають усі відповідні спецслужби.
Нагадаємо, з’явився графік відключень світла на Рівненщині, 20 січня.
