СвітЗСУ вдарили по Новошахтинському НПЗ у Ростовській області

ЗСУ вдарили по Новошахтинському НПЗ у Ростовській області

Військово-морські сили ЗСУ та СБУ вдарили по Новошахтинському заводу нафтопродуктів, що у Ростовській області рф. Ураження підтвердили у Генштабі.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Генштаб.

Цей завод спеціалізується на виробництві мазуту, пічного, судового та дизельного пального та прямогонного бензину. У Генштабі також підтвердили ураження установки ЕЛОУ-АВТ-2.5, яка призначена для отримання зріджених вуглеводневих газів.

«Сили оборони продовжують вживати всіх заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських окупантів та змусити рф припинити збройну агресію проти України», — заявили в Генштабі.

Нагадаємо, ЗСУ вдарили по нафтобазі в орловській області рф (ВІДЕО).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc