КриміналОнук жорстоко вбив свою бабусю через несмачний суп (ФОТО)

Онук жорстоко вбив свою бабусю через несмачний суп (ФОТО)

23-річний киянин жорстоко вбив пенсіонерку через суп, який вона приготувала. Днями столичний суд виніс йому вирок за вбивство бабусі.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Київську міську прокуратуру.

Чоловік, який проживав разом зі своєю 65-річною бабусею, під час сварки завдав їй кілька ударів кулаками по обличчю та тілу. Побита пенсіонерка у безпомічному стані переповзла до ванної кімнати та лежала там на підлозі.

Фото – Київська міська прокуратура

«Онук тим часом пішов до кухні, взяв ніж та завдав жінці 11 ножових ударів. Отримані нею тілесні ушкодження виявилися несумісними з життям. Після цього молодик взяв знаряддя вбивства, пішов на вулицю та, знайшовши закинуте приміщення, заснув. Там же він був затриманий поліцією», – йдеться в повідомленні.

Онук пояснив, що йому не сподобався суп, приготовлений жінкою для нього. Крім того, чоловік перебував під дією марихуани і тому його все дратувало.

Вироком Голосіївського суду чоловіка визнано винним у вбивстві бабусі та засуджено до дев’яти років позбавлення волі.

Нагадаємо, на Рівненщині уродженець рф наніс дружині 32 ножові удари.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc